Změna třídnictví v 3. B

Od 3. 2. 2020 došlo ke změně třídnictví v 3. B. Třídní učitelkou v 3. B je Nikola Moulisová.

Komunikace s paní učitelkou je možná na e-mailové adrese: nikola.moulisová@zsplasy.cz.

Miniházená II. kategorie

hMiniházená II. kategorie

Žákyně a žáci čtvrtých a pátých tříd se letošní rok účastní okresní ligy ve smíšené miniházené. Naše škola svojí účastí pomohla tuto soutěž pro letošní školní rok zachránit a žáci ZŠ Plasy tak mohou na čtyřech turnajích poměřit síly se zkušenými družstvy ZŠ Zruč-Senec a ZŠ Třemošná. h

První turnaj se odehrál ve Třemošné. Naše dívky a chlapci se nejprve seznamovali s náročnými pravidly a fyzickou hrou soupeřů. Přes velkou bojovnost prohráli všechny čtyři zápasy, i když proti favorizované ZŠ Zruč-Senec se dlouho statečně drželi. Na rozdíl od soupeřů v družstvu ZŠ Plasy skutečně nastupovala děvčata a to dokonce rovnou tři.

hDruhý turnaj se odehrál 3. prosince ve Zruči. Žákyně a žáci ZŠ Plasy měli tentokrát problém především s družstvem ZŠ Třemošná. Oba zápasy skončily prohrou, i když ten druhý pouze o jednu branku. Proti favorizovanému týmu ZŠ Zruč-Senec, který zatím vyhrával všechna střetnutí v lize, naši miniházenkáři potvrdili své zlepšení a zahráli skvěle. Oba zápasy skončily po tvrdém boji remízou. Ve zbylých dvou duelech ZŠ Zruč-Senec porazila ZŠ Třemošná a odvezla si tak znovu první místo na turnaji. Žákyně a žáci ZŠ Plasy i přes zlepšené výkony skončili opět třetí.

11. 12. 2019 Zobrazit méně