Okresní kolo ve florbalu

V letošním školním roce se okresního kola ve florbalu mladších žáků, které se konalo v Horní Bříze 6. 11. 2018, zúčastnilo celkem 12 týmů. Základní škola Plasy se letos utkala ve skupině proti sportovcům z Kaznějova, Horní Břízy a Tlučné. První utkání proti Zš Kaznějov skončilo po hrací době nerozhodně 1:1. Dalším soupeřem bylo velmi silné družstvo z Tlučné, kterému jsme dokázali vzdorovat a udrželi během 8 minut remízu 0:0. Následovalo poslední utkání proti Horní Bříze, které jsme těsně prohráli pár vteřin před koncem 3:2. Získali jsme tak 3. místo ve skupině a čekalo nás čtvrtfinále proti Základní škole Zruč- Senec, které jsme bohužel prohráli vysoko 6:0. Žáci předvedli velmi pěkný výkon a nakonec si z turnaje odvezli hezké 7. místo.

11. 11. 2018 Zobrazit méně