Výuka od 4. 1. 2021

Od 4. 1. 2021 je na základě nařízení vlády povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. tříd.

Ostatní třídy se budou vzdělávat distančně.

Informace k provozu školy od 4. 1. 2021 zde.

Rozvrh online výuky:

Nové informace pro žáky a zákonné zástupce

Změna v oblasti online výuky od 2. 11. 2020

Jak mluvit s dětmi o koronaviru (užitečné odkazy pro rodiče)

Jak se chovat v době pandemie - letáky pro žáky 1. stupně2. stupně

ŽÁDOST O OČR

Žádost o OČR (ošetřovné) z důvodu uzavření školy bude škola poskytovat výhradně elektronicky (vždy uvádějte ke jménu žáka i rodné číslo) s možností čerpat OČR od 14. 10. 2020.
    S žádostí se obracejte na paní účetní prostřednictvím emailové adresy ivana.triskova@zsplasy.cz

Shrnutí mimořádných opatření v souvislosti s mimořádnými opatřeními, která byla přijata  souvislosti s doporučeními MŠMT k provozu škol a školských zařízení vzhledem ke COVID – 19 zde

Prevence

13. 1. 2021 Zobrazit více

Nový herní set

Nový herní set ve školní družině h

MAS Světovina a Plzeňský kraj patří mezi partnery naší školy. Využili jsme proto nabídku z grantu Drobotina a koupili dětem do ŠD molitanovou sestavu, kterou tvoří třináct dílů- krychle, kvádr, střecha, žíněnka různých tvarů a rozměrů. Výplní je PE pěna, která je velmi měkká a lehká. Jako celek je sestava vyrobena bez škodlivých látek s velmi jednoduchou údržbou. hSestava má mnohonásobné využití. Děti si procvičují tvary, barvy, rozvíjí představivost, gramotnost a prostorovou orientaci. Realizují své kreativní dětské stavby. Sestava je také výborným pomocníkem při budování a upevňování vztahů v kolektivu. Stala se oblíbenou součástí družiny a relaxačním koutkem po vyučování.

Lenka Forejtová

11. 1. 2021 Zobrazit méně