Výuka od 4. 1. 2021

Od 4. 1. 2021 je na základě nařízení vlády povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. tříd.

Ostatní třídy se budou vzdělávat distančně.

Informace k provozu školy od 4. 1. 2021 zde.

Rozvrh online výuky:

Nové informace pro žáky a zákonné zástupce

Změna v oblasti online výuky od 2. 11. 2020

Jak mluvit s dětmi o koronaviru (užitečné odkazy pro rodiče)

Jak se chovat v době pandemie - letáky pro žáky 1. stupně2. stupně

ŽÁDOST O OČR

Žádost o OČR (ošetřovné) z důvodu uzavření školy bude škola poskytovat výhradně elektronicky (vždy uvádějte ke jménu žáka i rodné číslo) s možností čerpat OČR od 14. 10. 2020.
    S žádostí se obracejte na paní účetní prostřednictvím emailové adresy ivana.triskova@zsplasy.cz

Shrnutí mimořádných opatření v souvislosti s mimořádnými opatřeními, která byla přijata  souvislosti s doporučeními MŠMT k provozu škol a školských zařízení vzhledem ke COVID – 19 zde

Prevence

13. 1. 2021 Zobrazit více

SBÍRKA PRO DD TRNOVÁ

Je mnoho dětí, které nemají rodiče nebo se rodiče o ně nestarají, proto ani v této nepříznivé koronavirové době jsme nezapomněli finanční sbírkou podpořit děti z Dětského domova v Trnové. Jejich situace v této době není lehká.
     Finanční sbírka na škole proběhla ve dnech 4. a 9. 12. 2020 tak, aby se jí mohli zúčastnit všichni žáci s rotační výukou.
     Zapojila se velká část žáků a zaměstnanců školy. Vybraná částka dosáhla 4 000 Kč.
     Děkujeme všem zúčastněným za pomoc při sbírce potřebných financí.

9. 12. 2020 Zobrazit méně