Rozvrh online výuky - 19. a 23. 10. 2020

Informace pro žáky a zákonné zástupce
k organizaci vyučování
od 14. 10. do 30. 10. 2020

Sběr lesních plodů - možnost odevzdání nasbíraných plodů

Vážení rodiče,
Vaše děti byly počátkem školního roku jako každým rokem osloveny ke sběru lesních plodů.
      Pokud máte doma nasbírané kaštany a žaludy a po uzavření školy nevíte co s nimi, stačí je přivézt a označené jmenovkou a hmotností uložit pod přístřešek u hlavního vchodu do školy. Termíny pro dovoz si vyberte - do pátku 16. 10. nebo pak o týden později 23.10.
     Vyhodnocení sběru a odměny pro děti se samozřejmě posune až do doby návratu dětí do školy.

Za spolupráci Vám děkují myslivci

ŽÁDOST O OČR

Žádost o OČR (ošetřovné) z důvodu uzavření školy bude škola poskytovat výhradně elektronicky (vždy uvádějte ke jménu žáka i rodné číslo) s možností čerpat OČR od 14. 10. 2020.
    S žádostí se obracejte na paní účetní prostřednictvím emailové adresy ivana.triskova@zsplasy.cz

Shrnutí mimořádných opatření v souvislosti s mimořádnými opatřeními, která byla přijata  souvislosti s doporučeními MŠMT k provozu škol a školských zařízení vzhledem ke COVID – 19 zde

Vybíjená dívek - 4. a 5. třídy

Vybíjená dívek - 4. a 5. třídyVybíjená dívek - 4. a 5. třídy

Hodně nečekaným, o to příjemnějším úspěchem pro naši školu, skončil okresní turnaj ve vybíjené v kategorii dívek 4. a 5. tříd.Vybíjená dívek - 4. a 5. třídy
          Ale po pořádku. Turnaj pořádala v úterý 10. března naše škola a zúčastnila se ho družstva dívek z pěti škol. V celkem deseti utkáních svedla jednotlivá družstva systémem každý s každým souboj o okresního přeborníka. Utkání se hrála podle pravidel Asociace školních sportovních klubů a každé utkání sestávalo ze dvou sedmiminutových poločasů.
      Vybíjená dívek - 4. a 5. třídy    Děvčata naší školy se na turnaj připravovala s předstihem v hodinách tělesné výchovy pod vedením p. učitelek Houškové a Henžlíkové. Velké šance na úspěch si však děvčata ani paní učitelky nepřipouštěly. Do turnaje dívky vstoupily hladkou výhrou nad děvčaty z Dolní Bělé v poměru 13:3. Shodou okolností hrací systém děvčatům přiřkl v bezprostředně následujícím utkání největšího favorita turnaje v podobě dívek z kralovické ZŠ. První poločas naše děvčata vyhrála těsně 5:4 a ve druhém poločase kralovické dívky pouze dotahovaly vedení našich dívek. To se jim však k naší radosti nepovedlo a konečný výsledek zněl 10:9 v náš prospěch. Zrodilo se tak velké překvapení, ale i šance na celkový úspěch. Ve třetím utkání děvčata z Kaznějova překážkou nebyla a vítězství v poměru 12:4 bylo přesvědčivé. Kartami v celkových výsledcích mohla zamíchat v posledním utkání děvčata ze Žihle. Naše děvčata však po vyrovnaném prvním poločase hnala vidina celkového vítězství a dohnala je až k výsledku 16:5, poháru pro okresního přeborníka ve vybíjené a zlatým medailím na krku a právu reprezentovat náš okres v krajském kole soutěže. Stříbrné medaile si na krk pověsily dívky z Kralovic a bronzové děvčata ze Žihle. Na čtvrtém místě skončila děvčata z Kaznějova a na pátém dívky z Dolní Bělé.
          Smutnější zprávou pro vítězná děvčata je čerstvá informace týkající se sportovních soutěží. Asociace školních sportovních klubů až do odvolání zrušila konání všech sportovních turnajů na okresní a krajské úrovni.

14. 3. 2020 Zobrazit méně