Změna třídnictví v 3. B

Od 3. 2. 2020 došlo ke změně třídnictví v 3. B. Třídní učitelkou v 3. B je Nikola Moulisová.

Komunikace s paní učitelkou je možná na e-mailové adrese: nikola.moulisová@zsplasy.cz.

(UN)KNOWN THE BEATLES

(UN)KNOWN THE BEATLES(UN)KNOWN THE BEATLES

V úterý 11. 2. se celý druhý stupeň seřadil před(UN)KNOWN THE BEATLES plaským kinem, postupně se namačkal dovnitř, usadil se a těšil se na představení od hudební agentury Forrest Gump. Zpěvák hrající na kytaru Dan Kubica vyprávěl historii skupiny The Beatles od samého počátku až po její největší rozkvět. Samotná produkce byla samozřejmě obohacena o živé ukázky skladeb, které si žáci mohli zazpívat společně s Danem Kubicou. Pořad sledovali žáci s velkým zájmem.

11. 2. 2020 Zobrazit méně