Změna třídnictví v 3. B

Od 3. 2. 2020 došlo ke změně třídnictví v 3. B. Třídní učitelkou v 3. B je Nikola Moulisová.

Komunikace s paní učitelkou je možná na e-mailové adrese: nikola.moulisová@zsplasy.cz.

Prvňáčci a projekt „Bezpečně s Leopoldem“

Prvňáčci a projekt „Bezpečně s Leopoldem“Prvňáčci a projekt „Bezpečně s Leopoldem“

Projekt „Bezpečně s Leopoldem“ vznikl ve spolupráci s Krajským úřadem Plzeňského kraje a BESIPem. Cílem projektu je upozornit školáky na důležitost dodržování pravidel bezpečnosti na cestě do školy a ze školy a také ve školních lavicích. K tomu slouží věci z balíčku, které dostali prvňáčci na začátku školního roku. Například úkolníček je koncipován tak, aby provedl děti celým školním rokem. Každý měsíc je zaměřen na jednu situaci, která dětem vždy ukáže správnou a špatnou variantu. S veškerým materiálem děti a paní učitelky pracují. Prvňáčci a projekt „Bezpečně s Leopoldem“
     Děti projevily zájem o další návštěvu. Proto dne 4. 2. naše první třídy přišla navštívit a popovídat si o různých důležitých situacích  policistka Ivana Jelínková z oddělení prevence  Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje. Děti za svou aktivitu obdržely malý dárek a to plyšového maskota policisty Leopolda nebo policistky Leontýnky.

4. 2. 2020 Zobrazit méně