Aktuální informace pro zákonné zástupce žáků ZŠ Plasy

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci bude škola uzavřena z nařízení Krajské hygienické stanice Plzeň do odvolání.

Pro všechny žáky platí, že od 17. 9. do 28. 9. 2020 jsou v karanténě!!!

Je nezbytně nutné dodržovat všechna karanténní opatření, zejména zůstat doma, nechodit mimo domov na veřejná místa!!!

Pokud se u dětí objeví některé příznaky onemocnění Covid-19, obraťte se na svojí dětskou lékařku.

Mezi projevy onemocnění patří u dětí teplota, kašel, rýma, chrapot, bolesti v krku, bolesti hlavy, kožní výsev, zvracení, průjem, bolesti břicha, bolesti svalů a kloubů a schvácenost.

Prosím všechny o důsledné dodržování všech opatření. Jedině zodpovědností každého z nás se nám podaří současnou situaci stabilizovat.

Děkuji všem za pochopení a respektování všech nařízení.

Jana Průšová

Od úterý 22. 9. 2020 mají žáci připravené učivo v levém menu ve složce Úkoly

Vážení rodiče,
na základě mimořádného opatření bude ZŠ Plasy od pondělí 21. 9. 2020 až do rozhodnutí o ukončení mimořádného opatření uzavřena (minimálně jeden týden). Škola od úterý 22. 9. 2020 přejde na distanční formu vzdělávání.
Další informace ohledně distančního vzdělávání najdete na webových stránkách školy v úterý 22. 9. 2020.
Děkuji všem za pochopení, vstřícnost a zodpovědnost.
Jana Průšová

Žádost o OČR (ošetřovné) bude škola potvrzovat výhradně elektronicky s možností čerpat OČR od 21. 9. 2020.
      S žádostí se obracejte na paní účetní prostřednictvím emailové adresy ivana.triskova@zsplasy.cz nebo telefonicky na číslo 373 322 023.

Informace k aktuálnímu provozu školy

Povinné roušky!!!

Od 10. 9. 2020 na základě rozhodnutí MZ platí povinnost pro žáky i zaměstnance nosit ve společných prostorách školy roušky.
    Vybavte, prosím, své děti potřebným množstvím roušek na každý den.

Mgr. Jana Průšová, ředitelka školy

Shrnutí mimořádných opatření v souvislosti s mimořádnými opatřeními, která byla přijata  souvislosti s doporučeními MŠMT k provozu škol a školských zařízení vzhledem ke COVID – 19 zde

Strávníci, kteří se budou chtít znovu stravovat ve školní jídelně od 1. září 2020 (školní rok 2020/2021) se musí znovu přihlásit ke stravování

tel.: 373 322 434
e-mail: jidelna.zsplasy@seznam.cz

Přítomni budeme od 24.8.2020 (v dopoledních hodinách), poté můžete nahlásit, od kterého dne budete chtít přihlásit.

Přihlášky do ŠJ na nový školní rok 2020/2021 vyřizujte prosím přednostně telefonicky, nebo elektronicky.

Školní jídelna ZŠ Plasy