21. 11. 2019 – informativní den pro rodiče

INFORMATIVNÍ DEN PROBĚHNE FORMOU INDIVIDUÁLNÍCH SCHŮZEK OD 15:30 DO 17:30 HOD. pro I. stupeň, OD 16:00 DO 18:00 HOD. pro II. stupeň.

• 15:00 – společná schůzka pro 7.B
  • 15:30 – společná schůzka pro 9.A
  • 17:00 – společná schůzka pro 7.A a 7.B - LVK

Paní učitelka Kristýna Nová nebude přítomna na informativním dnu pro rodiče, je možné si s ní domluvit osobní konzultace.

Ukázky možnosti vánočního fotografování ve škole - PH foto Pavel Huňatý.

Ukázkový den na Střední škole v Kralovicích

sUkázkový den na Střední škole v Kralovicích

Úterní dopoledne 15. října trávili žáci 8. ročníku v Kralovicích. V rámci projektu „Místní akční plán rozvoje vzdělávání ORP Kralovice II.“ Se účastnili ukázkového dne na SŠ Kralovice. Děvčata se věnovala aktivitám v oblasti sociální činnosti a chlapci manuálním činnostem v technických dílnách školy.

Mezi činnosti, které čekaly na děvčata, patřil například nácvik první pomoci v podobě masáže srdce, meditování s psycholožkou, zábavná soutěž Riskuj z oblasti práva, kresba své vlastní duše a další drobné činnosti. V závěru se seznámily s učebními pomůckami pro nevidomé. Chlapci na úvod absolvovali projížďku traktorem a nákladním automobilem, které škola využívá k cvičným jízdám. Následoval přesun do vlastních dílen, konkrétně do kovárny, kde si hoši „hráli“ na kováře a v žáru výhně vytvářeli kovový stojan pod svíci. Po přesunu do svařovny a krátkém teoretickém výkladu si prakticky vyzkoušeli bodové svařování a pájení. Obě dvě skupiny si dopoledne užily a aktivity pro ně připravené hodnotily velice pozitivně, za což patří poděkování pracovníkům a pedagogům SŠ Kralovice.

17. 10. 2019 Zobrazit méně