Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever, Stará cesta 373 přijme kvalifikovaného učitele tělesné výchovy. Nabídky s životopisem zasílejte: info@zs.plasy.cz. Bližší informace na tel. 371 656 160, 702 117 952. Nástup možný od 1. 9. 2019.

STRÁVNÍCI, kteří se budou chtít znovu stravovat ve školním roce 2019/2020 ve školní jídelně od 2. září 2019, se musí znovu přihlásit ke stravování!

• Telefonicky: 373 322 434
  • Mailem: jidelna.zsplasy@seznam.cz

Přítomni budeme od 26. 8. 2019. Poté můžete nahlásit, od kterého dne budete chtít přihlásit.

Školní jídelna ZŠ Plasy

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti opět zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
   Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
   Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

• Kliknutím na Přihlášení se přihlásíte do portálu Proškoly.cz.

Finanční gramotnost

Koncert pro Plasy – ZUŠ OPEN

Koncert pro Plasy – ZUŠ OPENz

Koncert ZUŠ Plasy vznikl jako akce dalšího celonárodního happeningu s názvem ZUŠ OPEN základních uměleckých škol po celé ČR.

z     V Plasích se koncert pro základní školu a mateřskou školu konal 30. 5. v BIO STŘELA. Celý koncert provázela slovem paní učitelka Vendula Lehečková a paní učitelka Markéta Kůsová. S rozmanitým repertoárem vystoupili jednotliví žáci, ale i soubory z různých tříd umělecké školy. Nechyběly hádanky týkající se vědomostí o hudebních nástrojích a za ně i samozřejmě zasloužené odměny.  Závěr patřil vystoupení folklórního souboru Střelička a bubnovému sólu Martina Urbana. V hledišti následoval zasloužený potlesk za všechny předvedené hudební výkony.z

Děkujeme všem účinkujícím za velmi příjemný hudební zážitek.

31. 5. 2019 Zobrazit méně