Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever, Stará cesta 373 přijme kvalifikovaného učitele tělesné výchovy. Nabídky s životopisem zasílejte: info@zs.plasy.cz. Bližší informace na tel. 371 656 160, 702 117 952. Nástup možný od 1. 9. 2019.

STRÁVNÍCI, kteří se budou chtít znovu stravovat ve školním roce 2019/2020 ve školní jídelně od 2. září 2019, se musí znovu přihlásit ke stravování!

• Telefonicky: 373 322 434
  • Mailem: jidelna.zsplasy@seznam.cz

Přítomni budeme od 26. 8. 2019. Poté můžete nahlásit, od kterého dne budete chtít přihlásit.

Školní jídelna ZŠ Plasy

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti opět zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
   Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
   Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

• Kliknutím na Přihlášení se přihlásíte do portálu Proškoly.cz.

Finanční gramotnost

Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů „BESIP“

Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů b„BESIP“

V pondělí 13.5.2019 proběhlo okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů v rámci mezi školní akce „BESIP“. Cílem této akce bylo podněcovat a zvyšovat zájem žáků o dopravní výchovu a ověřovat jejich dosavadní znalosti v oblasti první pomoci. Naše škola měla zástupce v obou dvou vyhlášených kategoriích, mladší a starší žáci 1. a 2. stupně. Celá akce se odehrávala v areálu 33. ZŠ v Plzni, kde všechny zúčastněné týmy absolvovaly jízdu zručnosti na kole a jízdu podle dopravního značení.

b     Po snaživém výkonu se naše družstva držela pozici na prostření příčce ve dvanáctičlenné účasti družstev. Po sesednutí z kol nás čekala lehká svačinka a poté jsme se přesunuli na část teoretickou do ZŠ Vejprnice. V teoretické části, která obsahovala test z pravidel provozu na pozemních komunikacích a praktické části v poskytnutí první pomoci. Po absolvování všech disciplín jsme se přemístili na vydatný oběd. Čas utíkal jako voda a přišlo celkové vyhlášení soutěže. Mladší kategorie ve složení: Fazekaš Martin, Jonáš Prusík, Kepková Tereza, Šimlová Lucie se umístili na krásném 6.místě. Kategorie starších žáků ve složení: Addouche Patrik, Jurčík Šimon, Eschnerová Viktorie, Mutinská Anna se bohužel po části první pomoci propadla na 12.místo. Celková akce měla na všechny zúčastněné příjemný dopad a probíhala v přátelské atmosféře.

22. 5. 2019 Zobrazit méně