Žáci přijatí ke školní docházce do 1. ročníku Základní školy Plasy

Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever, Stará cesta 373 přijme kvalifikovaného učitele českého jazyka na 2. stupeň, nejlépe v kombinaci s hudební výchovou.

Nabídky s životopisem zasílejte: info@zs.plasy.cz.

Bližší informace na tel. 371 656 160, 702 117 952.

Nástup možný od 1. 9. 2019.

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti opět zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
   Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
   Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

• Kliknutím na Přihlášení se přihlásíte do portálu Proškoly.cz.

Finanční gramotnost

Turnaj v basketbalu – mladší žáci

Turnaj v basketbalu – mladší žácib

V úterý 26. 3. 2019 se na domácí palubovce Gymnázia v Plasích konal turnaj v basketbalu mladších žáků. Turnaje se zúčastnilo cekem pět družstev, ZŠ Žihle, ZŠ Kralovice, ZŠ Nýřany, pořádající družstvo Gymnázium Plasy a naše družstvo ZŠ Plasy.  Turnaj se hrál systémem každý s každým. Každý tým tedy odehrál čtyři zápasy.

b    První zápas odehrál náš tým s družstvem ZŠ Nýřan. Bohužel náš tým toto utkání nezvládl a s Nýřany prohrál 8 : 5. V druhém zápase jsme hráli s družstvem ZŠ Žihle. Tento zápas byl velmi vyrovnaný a náš tým bohužel prohrál až v prodloužení rozdílem 14:10. Třetí zápas se již vydařil a naši mladší chlapci dokázali porazit domácí tým Gymnázia Plasy 12:10. Poslední čtvrtý zápas skončil výsledkem 64:2, kde basketbalový tým z Kralovic dominoval ve všech herních činnostech. Naši mladší chlapci, tedy obsadili čtvrté místo a bylo vidět, že během turnaje nasbírali mnoho cenných zkušeností.

Konečné pořadí turnaje:

1. ZŠ Kralovice