Žáci přijatí ke školní docházce do 1. ročníku Základní školy Plasy

Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever, Stará cesta 373 přijme kvalifikovaného učitele českého jazyka na 2. stupeň, nejlépe v kombinaci s hudební výchovou.

Nabídky s životopisem zasílejte: info@zs.plasy.cz.

Bližší informace na tel. 371 656 160, 702 117 952.

Nástup možný od 1. 9. 2019.

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti opět zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
   Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
   Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

• Kliknutím na Přihlášení se přihlásíte do portálu Proškoly.cz.

Finanční gramotnost

Divadelní představení – Sluha dvou pánů v Divadle J. K. Tyla v Plzni

Divadelní představeníd
Sluha dvou pánů v Divadle J. K. Tyla v Plzni

d     Dne 21. 3. 2019 v rámci pravidelných návštěv divadla si žáci 6. a 7. ročníků nenechali ujít slavnou komedii Sluha dvou pánů. Bláznivá komedie byla v plzeňském divadle zasazena tentokráte do Itálie 80. let. I v tomto prostředí se žáci pobavili mistrovskými kousky vychytralého sluhy Truffaldina v roli Jaroslava Matějky.

22. 3. 2019 Zobrazit méně