Žáci přijatí ke školní docházce do 1. ročníku Základní školy Plasy

Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever, Stará cesta 373 přijme kvalifikovaného učitele českého jazyka na 2. stupeň, nejlépe v kombinaci s hudební výchovou.

Nabídky s životopisem zasílejte: info@zs.plasy.cz.

Bližší informace na tel. 371 656 160, 702 117 952.

Nástup možný od 1. 9. 2019.

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti opět zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
   Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
   Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

• Kliknutím na Přihlášení se přihlásíte do portálu Proškoly.cz.

Finanční gramotnost

Papoušci ve školní družině

Papoušci ve školní družiněP

Děti ve školní družině  měli možnost absolvovat  zajímavou vzdělávací přednášku. V pondělí 11. 2. přijela do školy vzácná návštěva ze světa zvířat. Pan Radek Jareš pro děti z družiny přivezl své krásné papoušky a opičku. Při povídání o těchto vzácných zvířatech se děti dozvěděly spoustu zajímavostí z jejich života. Zjistily, čím se živí, kde původně žijí, jak se k nim chovat a také, co všechno dovedou. Z řad dětí si postupně vybíral dobrovolníky, kteří měli možnost si papouška podržet a nakrmit. Na závěr představení se děti s papoušky vyfotily na památku. Povídání se dětem moc líbilo. Vidět velké exotické papoušky zblízka, byl pro všechny nezapomenutelný zážitek.

11. 2. 2019 Zobrazit méně