Provoz školní družiny během pololetních a jarních prázdnin

Dne 1. 2. 2019 a ve dnech 25. 2. – 1. 3. 2019 bude vzhledem k malému počtu žáků  přerušen provoz školní družiny.

Papoušci ve školní družině

Papoušci ve školní družiněP

Děti ve školní družině  měli možnost absolvovat  zajímavou vzdělávací přednášku. V pondělí 11. 2. přijela do školy vzácná návštěva ze světa zvířat. Pan Radek Jareš pro děti z družiny přivezl své krásné papoušky a opičku. Při povídání o těchto vzácných zvířatech se děti dozvěděly spoustu zajímavostí z jejich života. Zjistily, čím se živí, kde původně žijí, jak se k nim chovat a také, co všechno dovedou. Z řad dětí si postupně vybíral dobrovolníky, kteří měli možnost si papouška podržet a nakrmit. Na závěr představení se děti s papoušky vyfotily na památku. Povídání se dětem moc líbilo. Vidět velké exotické papoušky zblízka, byl pro všechny nezapomenutelný zážitek.

11. 2. 2019 Zobrazit méně