Zápis dětí do 1. ročníku základního vzdělávání pro školní rok 2019/2020.

Více informací zde

Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever, Stará cesta 373 přijme kvalifikovaného učitele českého jazyka na 2. stupeň, nejlépe v kombinaci s hudební výchovou.

Nabídky s životopisem zasílejte: info@zs.plasy.cz.

Bližší informace na tel. 371 656 160, 702 117 952.

Nástup možný od 1. 9. 2019.

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti opět zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
   Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
   Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

• Kliknutím na Přihlášení se přihlásíte do portálu Proškoly.cz.

Finanční gramotnost

Okresní kolo matematické olympiády

Dne 30. ledna 2019 proběhlo okresní kolo matematické olympiády pro 5. a 9. ročníky. Porovnat své znalosti se svými vrstevníky se vydali i naši žáci. V kategorii pro 5. ročník se podařilo získat Zuzaně Kropáčové z 5. B 2. místo, Markétě Kalivodové z 5. A 5. místo a Martin Fazekaš z 5. A obsadil místo 10. – 13. Těmto úspěšným řešitelům okresního kola blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

6. 2. 2019 Zobrazit méně