Žáci přijatí ke školní docházce do 1. ročníku Základní školy Plasy

Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever, Stará cesta 373 přijme kvalifikovaného učitele českého jazyka na 2. stupeň, nejlépe v kombinaci s hudební výchovou.

Nabídky s životopisem zasílejte: info@zs.plasy.cz.

Bližší informace na tel. 371 656 160, 702 117 952.

Nástup možný od 1. 9. 2019.

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti opět zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
   Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
   Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

• Kliknutím na Přihlášení se přihlásíte do portálu Proškoly.cz.

Finanční gramotnost

Lyžařský výcvikový kurz ZŠ Plasy

lLyžařský výcvikový kurz ZŠ Plasy

Ve dnech 14. 1. – 18. 1. 2019 vyjeli žáci a žákyněl sedmého ročníku naší školy na lyžařský výcvikový kurz do Železné Rudy. Celý týden panovaly ideální sněhové podmínky, jen bylo trochu větrno. Díky příhodným sněhovým podmínkám jsme byli i dvakrát na běžkách. Do lyžařského kurzu byla zařazena beseda se členem Horské služby, která se uskutečnila přímo ve středisku Horské služby na šumavském Špičáku. Středeční výlet vlakem a návštěva oblíbené cukrárny se staly nezapomenutelným zážitkem. Cíle lyžařského kurzu byly splněny. Všichni žáci zvládli základy sjezdového i běžeckého lyžování a aktivně se zapojili do závěrečných závodů.

l    Chceme touto cestou poděkovat všem rodičům za finanční podporu kurzu a za odvoz zavazadel.

Mgr. Václava Korcovál

31. 1. 2019 Zobrazit méně