Provoz školní družiny během pololetních a jarních prázdnin

Dne 1. 2. 2019 a ve dnech 25. 2. – 1. 3. 2019 bude vzhledem k malému počtu žáků  přerušen provoz školní družiny.

Lyžařský výcvikový kurz ZŠ Plasy

lLyžařský výcvikový kurz ZŠ Plasy

Ve dnech 14. 1. – 18. 1. 2019 vyjeli žáci a žákyněl sedmého ročníku naší školy na lyžařský výcvikový kurz do Železné Rudy. Celý týden panovaly ideální sněhové podmínky, jen bylo trochu větrno. Díky příhodným sněhovým podmínkám jsme byli i dvakrát na běžkách. Do lyžařského kurzu byla zařazena beseda se členem Horské služby, která se uskutečnila přímo ve středisku Horské služby na šumavském Špičáku. Středeční výlet vlakem a návštěva oblíbené cukrárny se staly nezapomenutelným zážitkem. Cíle lyžařského kurzu byly splněny. Všichni žáci zvládli základy sjezdového i běžeckého lyžování a aktivně se zapojili do závěrečných závodů.

l    Chceme touto cestou poděkovat všem rodičům za finanční podporu kurzu a za odvoz zavazadel.

Mgr. Václava Korcovál

31. 1. 2019 Zobrazit méně