Vánoční koncert

Vánoční koncertk

Poslední prosincový týden již pravidelně patří na naší škole společnému koncertu pro první stupeň. Vánoční atmosféru 20. 12. přineslo společné hudební a recitační vystoupení žáků Základní školy Plasy a Základní umělecké školy Plasy.

Malí posluchači měli možnost si poslechnout zimní i vánoční básně, mohli se zaposlouchat do vánočních koled a písní. Společná atmosféra byla jako vždy velmi příjemná, přátelská a inspirující.

Společným zpěvem vánočních koled jsme si všichni odnesli vánoční atmosféru i na nadcházející vánoční svátky.

27. 12. 2018 Zobrazit méně