Nastal čas adventu a s ním i vánočních přání.

Příjemné prožití adventního času naplněného klidem a radostí z nadcházejících vánočních svátků Vám přeje ZŠ Plasy.

vv

Předvánoční setkání

Rozsvícení vánočního stromu sledoval tento rok 1. 12. celý zaplněný hospodářský dvůr. Předvánoční setkání začalo otevřením prostor staré pivovarské kotelny, kde si měli lidé možnost prohlédnout krásné rukodělné vánoční výrobky žáků základní školy.

Dále program pokračoval vánočním slovem pana starosty a vystoupeními žáků ZUŠ a ZŠ. Zhlédli jsme vystoupení folklorního souboru Střelička ze základní umělecké školy a hudební pásmo žáků pátých ročníků základní školy.

Po hudebním vánočním naladění byl slavnostně rozsvícen plaský vánoční strom. Už nic nechybělo v adventním čase k příjemnému a přátelskému popovídání ve světle nově rozsvíceného vánočního stromu……

2. 12. 2018 Zobrazit méně