Nastal čas adventu a s ním i vánočních přání.

Příjemné prožití adventního času naplněného klidem a radostí z nadcházejících vánočních svátků Vám přeje ZŠ Plasy.

vv

Návštěva Divadla J. K. Tyla v Plzni

Tentokráte padl výběr divadelního představení pro žáky 8. a 9. ročníků na lákavý titul. Tím se 22. 11. stala detektivní hra Agathy Christie Past na myši. Kdo by neznal známou autorku a její detektivky, které přinášejí víc, než jen detektivní zápletku. I tentokráte se mohli žáci ponořit do osudů hlavních postav a z psychologického hlediska sledovat jejich vývoj v penzionu U Klášterní studny, který si otevřeli manželé Ralstonovi. Již se začínají sjíždět první hosté a kvůli sněhové bouři a přerušení telefonního spojení zůstávají brzy odříznuti od světa. Ale je mezi nimi zřejmě osoba, která spáchala vraždu v Londýně, a je možné, že bude vraždit znovu….

Všichni zhlédli bystrou a elegantní detektivku. Dvouhodinové posezení v hledišti se našim žákům líbilo.

P1 P2

24. 11. 2018 Zobrazit méně