Nastal čas adventu a s ním i vánočních přání.

Příjemné prožití adventního času naplněného klidem a radostí z nadcházejících vánočních svátků Vám přeje ZŠ Plasy.

vv

Pohybem ke zdraví

Žáci 1. stupně ZŠ vyplnili svoji výuku 16. listopadu pohybem. V rámci grantu Drobotina, základní škola uspořádala sportovní dopoledne nazvané Pohybem ke zdraví.  Celá akce byla zaměřena na přirozené aktivity dětí, běh, skok, hod a pohybovou obratnost. Ve čtyřech disciplinách si mohli žáci vždy v rámci své třídy porovnat své výkony.

Cílem této akce bylo získání zájmu dětí o pohyb i mimoškolní sportování, které jim nabízí tělovýchovné jednoty. Finanční podpora od obecně prospěšné společnosti MAS Světovina pomohla škole dovybavit školní sportoviště i současně odměnit mladé sportovce drobnými cenami.

21. 11. 2018 Zobrazit méně