Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever, Stará cesta 373 přijme

kvalifikovanou kuchařku.

Nabídky s životopisem zasílejte: info@zs.plasy.cz.

Bližší informace na tel. 371 656 160, 702 117 952.

Nástup možný od 1. 9. 2018.

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
     Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
    Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

Konzultační hodiny speciální pedagožky Mgr. Jany Ježkové budou každou středu od 13:45 hod. do 16:00 hod. v kabinetu u tělocvičny.
Individuální konzultace po telefonické domluvě na 603 152 427.

Galerie v IX. A

V učebně třídy IX. A (dříve učebně Vv) vznikla malá školní galerie. Našly zde své místo velkoformátové kresby autora Vojtěcha Juríka, tvořícího pod uměleckým jménem Vhrsti, které vznikly při jeho návštěvě a besedě se žáky v plaské knihovně.

Autorem nápisů je žák deváté třídy Jakub Kořínský.

fotofalerie

15. 5. 2018 Zobrazit méně