Dne 26. 4. 2018 se koná
informační den pro zákonné zástupce
formou individuálních schůzek
I. st. 15:30 - 17:30
II. st. 16:00 - 18:00

(Mgr. Markéta Vojtajová bude přítomna až od 17:15)

Ve dnech 30. 4. a 7. 5. 2018 je z technicko - organizačních důvodů vyhlášeno ředitelské volno.

V obou dnech bude z důvodu malého počtu přihlášených dětí přerušen provoz školní družiny.

Více zde.

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
     Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
    Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

Konzultační hodiny speciální pedagožky Mgr. Jany Ježkové budou každou středu od 13:45 hod. do 16:00 hod. v kabinetu u tělocvičny.
Individuální konzultace po telefonické domluvě na 603 152 427.

Matematický klokan

Mezinárodně koordinovaná soutěž Matematický klokan vznikla v osmdesátých letech v Austrálii, od roku 1991, kdy poprvé proběhla ve Francii, se rozšířila také po celé Evropě. V České republice se pravidelně koná od roku 1995 a jeho hlavním pořadatelem je Jednota  českých matematiků a fyziků. Soutěž je rozdělena do šesti věkových kategorií – Cvrček (2.-3. tř. ZŠ), Klokánek ( 4.-5. tř. ZŠ), Benjamin (6.-7. tř. ZŠ), Kadet (8.-9. tř. ZŠ), Junior (1.-2. tř. SŠ) a Student (3.-4. tř. SŠ). Vyjma nejmladší kategorie Cvrček ( 20 úloh) řeší žáci 24 úkolů s odstupňovaným bodováním 3,4 a 5 body. Maximální bodový součet činí 120 bodů.

Soutěže se pravidelně účastní také žáci naší školy. Letošní ročník se uskutečnil v pondělí 19. března. Poté, co nám již řadu let odcházejí nejlepší žáci studovat na sousední gymnázium, se úspěšnost našich žáků v okresním měřítku citelně snížila a přesunula se do dvou nejmladších kategorií. Právě letošní ročník byl však výjimkou. Žákyně  třídy VII.A  Iva Filipová se  se ziskem 80 bodů podělila v okresní konkurenci o pěkné 7. – 8. místo. Gratulujeme k pěknému umístění.

16. 4. 2018 Zobrazit méně