Dne 26. 4. 2018 se koná
informační den pro zákonné zástupce
formou individuálních schůzek
I. st. 15:30 - 17:30
II. st. 16:00 - 18:00

(Mgr. Markéta Vojtajová bude přítomna až od 17:15)

Ve dnech 30. 4. a 7. 5. 2018 je z technicko - organizačních důvodů vyhlášeno ředitelské volno.

V obou dnech bude z důvodu malého počtu přihlášených dětí přerušen provoz školní družiny.

Více zde.

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
     Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
    Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

Konzultační hodiny speciální pedagožky Mgr. Jany Ježkové budou každou středu od 13:45 hod. do 16:00 hod. v kabinetu u tělocvičny.
Individuální konzultace po telefonické domluvě na 603 152 427.

Beseda se spisovatelem Vojtěchem Juríkem

Dne 28. 3. zavítal profesionální spisovatel, ilustrátor, autor knih pro děti, komiksový kreslíř a scénárista Mgr. Vojtěch Jurík také do Městské knihovny v Plasích. Poutavé vyprávění o práci spisovatele a scénáristy si nenechali ujít žáci 3. až 5. tříd. Pan Jurík dětem vyprávěl o své tvorbě, jak se k ilustraci dostal, jaký je tento tvořitelský svět a co v něm má nyní za práci. Společně s dětmi vymyslel zcela novou pohádku o drakovi, který hledal pro svého přítele prince vhodnou princeznu. Pan Jurík přímo před dětmi kreslil postavy pohádky a děti vymýšlely jména hlavních hrdinů a pomáhaly s dějem. Pohádka i beseda se velice vydařila.

28. 3. 2018 Zobrazit méně