Dne 26. 4. 2018 se koná
informační den pro zákonné zástupce
formou individuálních schůzek
I. st. 15:30 - 17:30
II. st. 16:00 - 18:00

(Mgr. Markéta Vojtajová bude přítomna až od 17:15)

Ve dnech 30. 4. a 7. 5. 2018 je z technicko - organizačních důvodů vyhlášeno ředitelské volno.

V obou dnech bude z důvodu malého počtu přihlášených dětí přerušen provoz školní družiny.

Více zde.

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
     Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
    Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

Konzultační hodiny speciální pedagožky Mgr. Jany Ježkové budou každou středu od 13:45 hod. do 16:00 hod. v kabinetu u tělocvičny.
Individuální konzultace po telefonické domluvě na 603 152 427.

Návštěva Divadla ALFA

V pátek 9. 3. se vydala většina žáků I. stupně (3. – 5. ročníky) na loutkové představení do plzeňského divadla Alfa. Tentokráte se děti těšily na pohádkovou komedii Tři siláci na silnici. V pohádkách se velmi často vyskytuje číslo tři a nebylo tomu jinak ani v této pohádce. Hlavními hrdiny příběhu byli tři bratři, kteří spolu zažívali mnoho humorných situací, ale hlavně se nakonec naučili, že se vyplatí táhnout za jeden provaz.

Představení děti pobavilo a věříme, že si odnesly i poučení, které bylo jeho součástí.

10. 3. 2018 Zobrazit méně