Dne 2. 2. 2018 (pololetní prázdniny) a ve dnech 19. 2. - 23. 2. 2018 (jarní prázdniny) bude provoz školní družiny z důvodu malého počtu přihlášených žáků přerušen.

Oznámení

Ředitelka ZŠ Plasy oznamuje, že od 1. 3. 2018 dojde ke zvýšení finančních limitů obědů následovně:

věková kategorie 7 – 10 let    25 Kč

věková kategorie 11 – 14 let  27 Kč

věková kategorie 15 a více     29 Kč

Ke zvýšení cen jsme přistoupili zejména z důvodu rostoucích cen potravin. Strávníci, kteří platí stravu souhlasem s inkasem, musí v bance navýšit limit, pokud ho při zřizování souhlasu zadali. Inkaso s novými cenami bude splatné k 17. 2. 2018. S účinností od 1. 3. 2018 končí nabídka svačinek ve školní jídelně z důvodu malého zájmu.

Děkujeme za pochopení této nutné změny.

Konzultační hodiny speciální pedagožky Mgr. Jany Ježkové budou každou středu od 13:45 hod. do 16:00 hod. v kabinetu u tělocvičny.
Individuální konzultace po telefonické domluvě na 603 152 427.

Den se školní etiketou

Součástí vyučovacího procesu je i výchova našich žáků k slušnému chování, proto se 25. 1. žáci II. stupně zúčastnili (30. 1. je pořad připraven i pro I. stupeň) velmi zajímavého výchovného pořadu s názvem Etiketa ve škole. Žáci si zahráli na herce a vyzkoušeli si prakticky různé formy zdravení  a společenského chování nejen ve škole, ale i mimo ni. Prostřednictvím tematických scének si vyzkoušeli slušné chování k dospělým i k sobě navzájem.
      Beseda se všem moc líbila, žáci se nejenom pobavili, ale i poučili a my učitelé jen doufáme, že vše, co si zahráli, budou využívat i v běžném životě.

29. 1. 2018 Zobrazit méně